Serwis wykorzystuje pliki Cookies.       OK

Karma dobrej jakości to przede wszystkim karma zawierająca w swoim składzie wysokiej jakości białko i tak samo dobrej jakości mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego. Taką karmą jest karma PIPER. Pracując nad jej składem zastosowano taki dobór składników białkowych, aby zawartość wszystkich aminokwa- sów była jak najwyższa. Ważne są też składniki węglowodanowe, bo to one odpowiadają za trawienie białek i wchłanianie aminokwasów. Dzięki temu karma PIPER jest lekkostrawna i nie obciąża przewodu pokarmowego psa. Jest to idealna karma bytowa dla psów dorosłych, ponieważ:

- pokrywa w 100% dzienne zapotrzebowanie na wszystkie składniki mineralne i witaminowe
- zapewnia prawidłowe zmineralizowanie kości i zębów
- dba o prawidłowy przebieg procesów metabolicznych
- dzięki zawartości kwasów tłuszczowych n-3 i n-6 utrzymuje w dobrej kondycji skórę psa.
Jeżeli masz problem ze znalezieniem odpowiedniej karmy dla Twojego Pupila, który ma alergię na białko, to wypróbuj PIPER PLATINUM PURE! Dzięki zastosowaniu jednego źródła białka, karma posiada cechy karmy zalecanej przy objawach nietolerancji lub alergii pokarmowych. PIPER PURE pokrywa w 100% dzienne zapotrzebowanie dorosłych psów na wszystkie składniki odżywcze, mineralne i witaminowe. Karma występuje w pięciu wariantach smakowych, a każdy z nich posiada swoje cechy szczególne.
W linii PIPER znajdziecie karmę opracowaną z myślą o szczeniakach i ich szczególnych potrzebach żywieniowych. Karma PIPER JUNIOR gwarantuje prawidłowy i zrównoważony wzrost młodych psów. W swoim składzie zawiera białko i wszelkie niezbędne aminokwasy, tak ważne w okresie dorastania młodego organizmu. Kwasy tłuszczowe z rodziny n-3 i n-6 regulują funkcje metaboliczne oraz regulują procesy zapalne i odpornościowe. Karma występuje w trzech wariantach smakowych.

Psy starsze i starzejące się mają szczególne potrzeby żywieniowe, dlatego bardzo ważne jest zapewnienie w ich diecie wszystkich składników odżywczych w postaci jak najbardziej przyswajalnej. Wszystkie niezbędne składniki zapewni im karma PIPER SENIOR. Pracując nad jej składem wzięto pod uwagę obniżone tempo procesów trawiennych i metabolicznych, zaś surowce dobrano tak, aby uwzględnić zmniejszone zapotrzebowanie na białko, składniki mineralne i substancje tłuszczowe, a zwiększone zapotrzebowanie na witaminy czy wybrane wielonienasycone kwasy tłuszczowe. Karmy PIPER SENIOR mają w swoim składzie także dodatek oleju lnianego, który gwarantuje utrzymanie na prawidłowym poziomie nienasyconych kwasów tłuszczowych z rodzin n-3 i n-6 przyczyniając się do regulacji procesów metabolicznych oraz utrzymania w dobrej kondycji skóry dorosłego psa. Zapewnia także utrzymanie prawidłowej mineralizacji kości oraz prawidłowy przebieg wszystkich procesów metabolicznych. Karma nie zawiera dodatków substancji konserwujących, barwników, poprawiających smak oraz stymulujących apetyt a specyficzna forma obróbki gwarantuje utrzymanie wysokiej strawności wszystkich składników odżywczych.