Serwis wykorzystuje pliki Cookies.       OK
PIPER ANIMALS Z WOŁOWINĄ
Pełnoporcjowa karma dla dorosłych kotów i kotek

Worek 3 kg – Termin przydatności 18 miesięcy

Karma zawiera odpowiednią dla dorosłego kota ilość białka i tłuszczu pochodzącego z mięsa i pochodnych zwierząt, w tym świeżej wołowiny. Tauryna jest niezbędna dla kotów, ponieważ reguluje wiele procesów w organizmie. Niedobór tauryny może powodować problemy z oczami. Dodatek ekstraktu z Mojave Yucca jako źródła włókna pokarmowego, dzięki zdolności do regulowania szeregu bakterii gnilnych, poprawia funkcje trawienne. Wartość odżywcza i gęstość energetyczna wołowiny, a także dodatek grochu i drożdży gwarantują wysoką strawność dla dorosłych kotów wszystkich ras.

PIPER ANIMALS Z KURCZAKIEM
Pełnoporcjowa karma dla dorosłych kotów i kotek

Worek 3 kg – Termin przydatności 18 miesięcy

Sucha karma ze świeżym kurczakiem w pełni zaspokaja potrzeby żywieniowe dorosłego kota. Jej zbilansowany skład sprawia, że może być stosowana jako jedyny pokarm w codziennej diecie, bez konieczności uzupełniania lub dopajania innymi karmami. Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, w tym kurczak, są źródłem wysokiej jakości białka i tłuszczu. Tłuszcz drobiowy jest jednym z niewielu źródeł wielonienasyconych kwasów tłuszczowych n-6, które regulują m.in. pracę serca i układu nerwowego. Jukka Mojave i zawarte w niej saponiny zapewniają prawidłowe funkcjonowanie przewodu pokarmowego poprzez pobudzanie wydzielania soków trawiennych.

PIPER ANIMALS Z INDYKIEM
Pełnoporcjowa karma dla dorosłych kotów i kotek

Worek 3 kg – Termin przydatności 18 miesięcy

Karma sucha z dodatkiem świeżego indyka zawiera odpowiednią ilość białka i składników odżywczych dla dorosłego kota, dzięki czemu stanowi pełnowartościowy posiłek. Zawarte w tłuszczu drobiowym kwasy tłuszczowe n-6 poprawiają funkcjonowanie układu nerwowego, a także nerek i serca. Ekstrakt z jukki Mojave jest źródłem błonnika pokarmowego, który usprawnia pracę przewodu pokarmowego. Dodatkowo zawartość grochu zwiększa ilość cennego błonnika, który zmniejsza ryzyko wystąpienia zaparć. Drożdże, które wykazują właściwości prebiotyczne, poprawiają naturalną florę bakteryjną jelit, a tym samym wzmacniają odporność.

PIPER ANIMALS STERILISED Z ŁOSOSIEM
Pełnoporcjowa karma dla dorosłych kotów sterylizowanych

Worek 3 kg – Termin przydatności 18 miesięcy

Sucha karma zawierająca świeżego łososia, dzięki zawartości mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego, pokrywa zapotrzebowanie dorosłego, sterylizowanego kota na niezbędne składniki odżywcze. Jednym z nich jest tauryna, która wykazuje właściwości antyoksydacyjne, a tym samym opóźnia procesy starzenia. Olej z łososia jest cennym źródłem wielonienasyconych kwasów tłuszczowych n-3, które poprawiają wygląd skóry i sierści oraz regulują funkcje układu sercowo-naczyniowego. Receptura karmy zawiera składniki odżywcze niezbędne do utrzymania zdrowia i dobrej kondycji dorosłego, sterylizowanego kota. Przestrzeganie sugerowanych ilości podawanych kotu pozwoli zapobiec nadwadze i otyłości.

PIPER ANIMALS Z JAGNIĘCINĄ
Pełnoporcjowa karma dla dorosłych kotów i kotek

Worek 3 kg – Termin przydatności 18 miesięcy

PIPER ANIMALS z jagnięciną zawiera odpowiednią dla dorosłego kota zawartość białka i tłuszczu, których źródłem są mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, w tym świeża jagnięcina. Niezbędnym dla kota składnikiem jest tauryna, regulująca pracę wielu procesów zachodzących w jego organizmie. Jej niedobór może bowiem powodować problemy ze wzrokiem. Dodatek ekstraktu z jukki Mojave, jako źródło włókna pokarmowego, dzięki zdolności regulacji liczby bakterii gnilnych, wpływa na poprawę funkcji trawiennych przewodu pokarmowego. Wartość odżywcza oraz gęstość energetyczna karmy Piper Animals z jagnięciną, a także dodatek groszku i drożdży gwarantują wysoką przyswajalność składników odżywczych oraz wpływają na atrakcyjność karmy dla kota.

PIPER ANIMALS Z KACZKĄ
Pełnoporcjowa karma dla dorosłych kotów i kotek

Worek 3 kg – Termin przydatności 18 miesięcy

Sucha karma PIPER ANIMALS z kaczką w pełni odpowiada wymaganiom żywieniowym dorosłego kota. Jej zbilansowany skład sprawia, że może być stosowana jako jedyny pokarm w jego codziennej diecie, bez konieczności suplementacji i uzupełniania innymi karmami. Źródłem wysokiej jakości białka i tłuszczu są mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, w tym z kaczki. Tłuszcz drobiowy, jako jeden z nielicznych, jest źródłem wielonienasyconych kwasów tłuszczowych z rodziny n-6, regulujących m.in. pracę serca i układu nerwowego. Jukka Mojave i zawarte w niej saponiny zapewniają prawidłowe funkcjonowanie przewodu pokarmowego, pobudzając wydzielanie soków trawiennych. Sucha karma Piper Animals ze świeżą kaczką pokrywa zapotrzebowanie na niezbędną dla kota taurynę, która odpowiada m.in. za opóźnienie procesów starzenia organizmu.