Serwis wykorzystuje pliki Cookies.       OK
KARMA PEŁNOPORCJOWA DLA DOROSŁYCH PSÓW WSZYSTKICH RAS - JAGNIĘCINA

Puszka 400 g – Termin przydatności 36 miesięcy
Saszetka 150 g, 500 g – Termin przydatności 24 miesiące

Dzięki wykorzystaniu mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego z jagnięciny jest cennym źródłem leucyny i lizyny oraz dwóch istotnych aminokwasów: metioniny i cystyny, dzięki czemu nie trzeba uzupełniać braku tych aminokwasów stosując w diecie psa produkty zbożowe. Karma charakteryzuje się wysoką zawartością kwasów tłuszczowych z rodziny n-3 oraz n-6. Jagnięcina jest także źródłem ważnej metabolicznie witaminy B12 i niacyny oraz stanowi źródło szczególnie cynku – składnika mineralnego odgrywającego istotną rolę w regulacji funkcji skóry.

KARMA PEŁNOPORCJOWA DLA DOROSŁYCH PSÓW WSZYSTKICH RAS - KACZKA

Puszka 400 g – Termin przydatności 36 miesięcy
Saszetka 150 g, 500 g – Termin przydatności 24 miesiące

Kaczka i surowce z niej pochodzące stanowią cenne źródło żelaza oraz selenu – składników mineralnych odgrywających istotną rolę w utrzymaniu prawidłowych funkcji krwi oraz stymulujących przeciwutleniające właściwości płynów ustrojowych. Dodatkowo tłuszcz z kaczki jest cennym źródłem kwasów tłuszczowych wielonasyconych z rodziny n-6, które świetnie wpływają na kondycję skóry i poprawiają wygląd sierści pupila.

KARMA PEŁNOPORCJOWA DLA DOROSŁYCH PSÓW WSZYSTKICH RAS - INDYK Z ZIEMNIAKAMI

Puszka 400 g – Termin przydatności 36 miesięcy
Saszetka 150 g, 500 g – Termin przydatności 24 miesiące

Tłuszcz z indyka jest bogaty w kwasy z rodziny n-6, które wpływają na piękny wygląd sierści i prawidłową funkcję skóry. Ziemniaki zawarte w karmie stymulują prawidłową pracę przewodu pokarmowego. Mięso i surowce pochodzące z indyka są cennym źródłem białka o wysokim współczynniku strawności oraz składzie aminokwasowym odpowiadającym w 90% białku wzorcowemu – jest szczególnie cennym źródłem lizyny i tryptofanu, aminokwasów deficytowych w karmach mokrych opartych na innych gatunkach mięs. Surowce te dodatkowo dostarczają tłuszcz o bardzo cennym składzie kwasów tłuszczowych. Obecność w tłuszczu z indyka kwasów tłuszczowych z rodziny n-6 czyni karmę PIPER PURE indyk z ziemniakami cenną w codziennym żywieniu psa w celu utrzymania prawidłowych funkcji skóry i wyglądu sierści. Dodatek ziemniaków oprócz źródła dobrej jakości węglowodanów stymuluje funkcje metaboliczne przewodu pokarmowego oraz poprawia pasaż jelitowy.

KARMA PEŁNOPORCJOWA DLA DOROSŁYCH PSÓW WSZYSTKICH RAS - WOŁOWINA Z BRĄZOWYM RYŻEM

Puszka 400 g – Termin przydatności 36 miesięcy
Saszetka 150 g, 500 g – Termin przydatności 24 miesiące

Mięso i surowce pochodzące z wołowiny są cennym źródłem białka o wysokim współczynniku strawności oraz składzie aminokwasowym odpowiadającym w 95% białku wzorcowemu – jest szczególnie cennym źródłem metioniny i cystyny. Surowce te dodatkowo dostarczają tłuszcz o bardzo urozmaiconym składzie kwasów tłuszczowych, których katabolizm dostarcza energii i wpływa na zmniejszenie ilości energii pochodzącej z utleniania białek. Ryż brązowy stanowi niezbędny dodatek dostarczający niezbędnej ilości węglowodanów niezbędny do regulacji procesów metabolicznych związanych z katabolizmem białek i kwasów tłuszczowych. Dodatkowo ryż brązowy jako źródło włókna pokarmowego wpływa na poprawę funkcji trawiennych w przewodzie pokarmowym.

KARMA PEŁNOPORCJOWA DLA DOROSŁYCH PSÓW WSZYSTKICH RAS - KURCZAK Z BRĄZOWYM RYŻEM

Puszka 400 g – Termin przydatności 36 miesięcy
Saszetka 150 g, 500 g – Termin przydatności 24 miesiące

Wyselekcjonowane mięso i surowce pochodzące z kurczaka są bogatym źródłem białka o wysokiej strawności. Białko z kurczaka jest szczególnie cennym źródłem fenyloalaniny, lizyny i leucyny, aminokwasów deficytowych w karmach mokrych opartych na innych gatunkach mięs. Obecność w tłuszczu z kurczaka kwasów tłuszczowych zarówno z rodzin n-6 jak i n-3 sprawia, że skóra i sierść naszego pupila są zdrowe i lśniące a jego odporność wysoka. Ryż brązowy stanowi ciekawy dodatek dostarczający niezbędnej ilości węglowodanów potrzebnych do regulacji procesów metabolicznych związanych z trawieniem białek i kwasów tłuszczowych. Dodatkowo ryż brązowy jako bogate źródło węglowodanów wpływa na poprawę funkcji trawiennych w przewodzie pokarmowym.