Serwis wykorzystuje pliki Cookies.       OK
PIPER ANIMALS STERILISED Z KRÓLIKIEM
Pełnoporcjowa karma dla dorosłych kotów sterylizowanych

Puszka 400 g – Termin przydatności 36 miesięcy,     Saszetka 100 g – Termin przydatności 24 miesiące

Posiada precyzyjnie dobrane surowce, dzięki czemu zawartości składników odżywczych w nich obecne pokrywają specyficzne wymagania żywieniowe kotów, które poddane były sterylizacji. Karma PIPER ANIMALS STERILISED z królikiem poprzez stymulację i kontrolę przebiegu wszystkich procesów metabolicznych zapewnia utrzymanie stałej masy ciała bez powstawania zarówno niedoborów jak i nadmiarów składników odżywczych. Królik stanowi źródło białka o bardzo wysokiej strawności i jakości biologicznej bogatego we wszystkie aminokwasy egzogenne. Skład surowcowy karmy zapewnia wysoką ilość białka, które jest zużywane głównie na procesy metaboliczne dzięki czemu zmniejsza się ryzyko powstawania nadwagi i otyłości. Dzięki odpowiedniej metodzie produkcji oraz precyzyjnemu doborowi surowców karma PIPER ANIMALS STERILISED z królikiem jest lekkostrawna, charakteryzuje się wysokimi współczynnikami strawności wszystkich składników odżywczych i jest idealnie dopasowana do wymogów żywienia sterylizowanych kotów dorosłych wszystkich ras.

PIPER ANIMALS STERILISED Z TUŃCZYKIEM
Pełnoporcjowa karma dla dorosłych kotów sterylizowanych

Puszka 400 g – Termin przydatności 36 miesięcy
Saszetka 100 g – Termin przydatności 24 miesiące

Posiada precyzyjnie dobrane surowce, dzięki czemu zawartości składników odżywczych w nich obecne pokrywają specyficzne wymagania żywieniowe kotów, które poddane były sterylizacji. Karma PIPER ANIMALS STERILISED z tuńczykiem poprzez stymulację i kontrolę przebiegu wszystkich procesów metabolicznych zapewnia utrzymanie stałej masy ciała bez powstawania zarówno niedoborów jak i nadmiarów składników odżywczych. Skład surowcowy karmy PIPER STERILISED z tuńczykiem zapewnia wysoką ilość białka, które jest zużywane głównie na procesy metaboliczne dzięki czemu zmniejsza się ryzyko powstawania nadwagi i otyłości. Tuńczyk jest surowcem o niskiej zawartości tłuszczu, ale o bardzo cennym składzie kwasów tłuszczowych. Karma PIPER ANIMALS STERILISED z tuńczykiem jest lekkostrawna i charakteryzuje się wysokimi współczynnikami strawności wszystkich składników odżywczych..

PIPER ANIMALS Z ŁOSOSIEM
Pełnoporcjowa karma dla dorosłych kotów/ kotek

Puszka 400 g – Termin przydatności 36 miesięcy
Saszetka 100 g – Termin przydatności 24 miesiące

Karma bytowa, która pokrywająca w 100% dzienne zapotrzebowanie na wszystkie składniki odżywcze, mineralne i witaminy dorosłych kotek/kotów o umiarkowanej aktywności fizycznej, przebywających w komfortowych warunkach otoczenia, niebędących w ciąży, bądź laktacji. Karma z łososiem została zbilansowana pod kątem zawartości składników odżywczych w oparciu o nowoczesne normy żywieniowe i zalecenia prawidłowego żywienia. Łosoś jest surowcem dostarczającym tłuszczu o bardzo cennym składzie kwasów tłuszczowych. Szczególnie cenna jest obecność kwasów EPA i DHA, biorących udział w procesach ochronnych w stosunku do tkanki nerwowej i uczestniczących w procesach rozrodczych - ich łączna zawartość w karmach wynosi 1% w całej puli kwasów tłuszczowych. Karma PIPER ANIMALS z łososiem zapewnia prawidłowe utrzymanie mineralizacji kości i zębów oraz prawidłowy przebieg wszystkich procesów metabolicznych.

PIPER ANIMALS Z KURCZAKIEM
Pełnoporcjowa karma dla dorosłych kotów/ kotek

Puszka 400 g – Termin przydatności 36 miesięcy
Saszetka 100 g – Termin przydatności 24 miesiące

Karma bytowa, która pokrywająca w 100% dzienne zapotrzebowanie na wszystkie składniki odżywcze, mineralne i witaminy dorosłych kotek/kotów o umiarkowanej aktywności fizycznej, przebywających w komfortowych warunkach otoczenia, niebędących w ciąży, bądź laktacji. Została zbilansowana pod kątem zawartości składników odżywczych w oparciu o nowoczesne normy żywieniowe i zalecenia prawidłowego żywienia. Kurczak, oprócz wysokiej zawartości białka jest surowcem dostarczającym tłuszczu o bardzo cennym składzie kwasów tłuszczowych, zarówno tych z rodziny n-6 jak i n-3. Szczególnie cenna jest obecność kwasów EPA i DHA, biorących udział w procesach ochronnych w stosunku do tkanki nerwowej i uczestniczących w procesach rozrodczych - ich łączna zawartość w karmach wynosi 1% w całej puli kwasów tłuszczowych. Karma PIPER ANIMALS z kurczakiem zapewnia prawidłowe utrzymanie mineralizacji kości i zębów oraz prawidłowy przebieg wszystkich procesów metabolicznych.