Serwis wykorzystuje pliki Cookies.       OK
Karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów wszystkich ras z wołowiną

Worek 12 kg – Termin przydatności 18 miesięcy

PIPER ANIMALS z wołowiną uwzględnia składniki odżywcze niezbędne do zachowania zdrowia i dobrej kondycji dorosłego psa. Zastosowanie surowców pochodzenia zwierzęcego – w tym świeżej wołowiny – dostarcza zarówno wysokiej jakości pełnowartościowego białka, jak i kwasów tłuszczowych. Karma sucha Piper Animals z wołowiną pokrywa zapotrzebowanie na pozostałe substancje odżywcze, mineralne i witaminowe w codziennym żywieniu psa. Wapń i fosfor zapewniają prawidłowe funkcjonowanie układu kostnego. Dodatek substancji chondroprotekcyjnych: glukozaminy i chondroityny utrzymuje stawy psa w odpowiedniej formie, chroniąc przed zmianami towarzyszącymi procesowi starzenia się. Groszek i drożdże regulują prawidłową pracę przewodu pokarmowego.

Karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów wszystkich ras z kurczakiem

Worek 12 kg – Termin przydatności 18 miesięcy

PIPER ANIMALS z kurczakiem jest pełnoporcjową karmą przeznaczoną do żywienia dorosłych psów. Wysoką zawartość niezbędnego białka oraz kwasów tłuszczowych z grupy n-6 zapewnia użycie w procesie produkcji surowców pochodzenia zwierzęcego, w tym świeżego kurczaka. Odpowiedni stosunek wapnia do fosforu wpływa na prawidłowe funkcjonowanie układu kostnego. Dodatek glukozaminy i chondroityny utrzymuje stawy psa w odpowiedniej formie chroniąc przed zmianami towarzyszącymi procesowi starzenia się. Wartość odżywcza oraz gęstość energetyczna karmy Piper Animals z kurczakiem regulują funkcje trawienne, odznaczając się wysoką strawnością składników odżywczych. Olej z łososia z kolei poprawia kondycję okrywy włosowej.

Karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów wszystkich ras ze świeżym łososiem

Worek 12 kg – Termin przydatności 18 miesięcy

Receptura karmy ze swiezym łososiem została opracowana w oparciu o składniki odzywcze niezbedne do prawidłowego funkcjonowania organizmu dorosłego psa. Szczególnie wazna zaleta karmy z łososiem jest wysoka zawartosc kwasów tłuszczowych n-3, majacych pozytywny wpływ na prace układu nerwowego oraz kondycje skóry i siersci. Spełnione zapotrzebowanie na pozostałe substancje odzywcze, mineralne i witaminowe sprawia, ze stosowanie jakichkolwiek dodatkowych karm uzupełniajacych oraz suplementów diety w codziennym zywieniu psa nie jest konieczne. Glukozamina i chondroityna niweluja dolegliwosci bólowe w chorobie zwyrodnieniowej narzadów ruchu, zwiekszajac jednoczesnie elastycznosc tkanki łacznej.

Karma pełnoporcjowa dla szczeniąt oraz młodych psów wszystkich ras średnich i dużych za świerzym indykiem

Worek 12 kg – Termin przydatności 18 miesięcy

Szczenieta i młode psy w intensywnej fazie wzrostu potrzebuja zwiekszonej ilosci składników odzywczych, mineralnych oraz witamin. Skład karmy odpowiada ich specyficznym wymaganiom zywieniowym dostarczajac tego, czego potrzebuja, by zdrowo rosnac. Zastosowanie surowców pochodzenia zwierzecego, w tym swiezego indyka, zapewnia wysokiej jakosci pełnoporcjowe białko i cenne kwasy tłuszczowe z grupy n-3 i n-6. Ich wzajemna proporcja jest szczególnie wazna na kazdym etapie wzrostu szczeniat. Dzieki temu, ze karma pokrywa zapotrzebowanie na wszystkie składniki odzywcze, nie jest wymagane stosowanie jakichkolwiek dodatkowych karm uzupełniajacych ani suplementów diety w codziennym zywieniu psa.

Karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów wszystkich ras ze świeżą jagnięciną

Worek 12 kg – Termin przydatności 18 miesięcy

PIPER ANIMALS z jagnięciną uwzględnia składniki odżywcze niezbędne do zachowania zdrowia i dobrej kondycji dorosłego psa. Zastosowanie surowców pochodzenia zwierzęcego – w tym świeżej jagnięciny – dostarcza zarówno wysokiej jakości pełnowartościowego białka, jak i kwasów tłuszczowych. Karma sucha Piper Animals z jagnięciną pokrywa zapotrzebowanie na pozostałe substancje odżywcze, mineralne i witaminowe w codziennym żywieniu psa. Wapń zapewnia prawidłowe funkcjonowanie układu kostnego. Dodatek substancji chondroprotekcyjnych: glukozaminy i chondroityny utrzymuje stawy psa w odpowiedniej formie, chroniąc przed zmianami towarzyszącymi procesowi starzenia się. Groszek i drożdże regulują prawidłową pracę przewodu pokarmowego.

Karma sucha dla psa Piper Animals z kaczką

Worek 12 kg – Termin przydatności 18 miesięcy

PIPER ANIMALS z kaczką jest pełnoporcjową karmą przeznaczoną do żywienia dorosłych psów. Wysoką zawartość niezbędnego białka oraz kwasów tłuszczowych z grupy n-6 zapewnia użycie w procesie produkcji surowców pochodzenia zwierzęcego, w tym świeżej kaczki. Odpowiednia zawartość wapnia wpływa na prawidłowe funkcjonowanie układu kostnego. Dodatek glukozaminy i chondroityny utrzymuje stawy psa w odpowiedniej formie chroniąc przed zmianami towarzyszącymi procesowi starzenia się. Wartość odżywcza oraz gęstość energetyczna karmy Piper Animals z kaczką regulują funkcje trawienne, odznaczając się wysoką strawnością składników odżywczych. Olej z łososia z kolei poprawia kondycję okrywy włosowej.