Serwis wykorzystuje pliki Cookies.       OK
KARMA PEŁNOPORCJOWA DLA MŁODYCH PSÓW WSZYSTKICH RAS Z ŻOŁĄDKAMI KURCZAKA I BRĄZOWYM RYŻEM

Puszka 400 g – Termin przydatności 36 miesięcy

Ze względu na obecność żołądków z kurczaka, karma z serii PIPER JUNIOR oprócz ogólnych zalet i walorów jest źródłem łatwo przyswajalnych białek i kwasów tłuszczowych wysokiej jakości. Pełnowartościowe białko przyczynia się do proporcjonalnego wzrostu, zaś skład kwasów tłuszczowych stymuluje wzrost komórek mięśniowych oraz wpływa na utrzymanie prawidłowej homeostazy procesów zapalnych. Dodatek ryżu brązowego jest cennym źródłem włókna pokarmowego, które stymuluje pracę przewodu pokarmowego i daje uczucie sytości.

KARMA PEŁNOPORCJOWA DLA MŁODYCH PSÓW WSZYSTKICH RAS Z CIELĘCINĄ I JABŁKIEM

Puszka 400 g – Termin przydatności 36 miesięcy

Ze względu na obecność cielęciny, karma z serii PIPER JUNIOR oprócz ogólnych zalet i walorów jest źródłem łatwo przyswajalnych białek i kwasów tłuszczowych wysokiej jakości. Pełnowartościowe białko przyczynia się do proporcjonalnego wzrostu, zaś skład kwasów tłuszczowych stymuluje wzrost komórek mięśniowych oraz wpływa na utrzymanie prawidłowej homeostazy procesów zapalnych. Dodatek jabłek uzupełnia karmę w fitozwiązki, które zwiększają zdolności ochronne organizmu przed szkodliwym wpływem procesów zapalnych i reakcji utleniających.

KARMA PEŁNOPORCJOWA DLA MŁODYCH PSÓW WSZYSTKICH RAS Z SERCAMI WOŁOWYMI I MARCHEWKĄ

Puszka 400 g – Termin przydatności 36 miesięcy

Ze względu na obecność cielęciny, karma z serii PIPER JUNIOR oprócz ogólnych zalet i walorów jest źródłem łatwo przyswajalnych białek i kwasów tłuszczowych wysokiej jakości. Pełnowartościowe białko przyczynia się do proporcjonalnego wzrostu organizmu, zaś dodatek marchewki poprawia smakowitość karmy, reguluje pracę przewodu pokarmowego oraz poprawia wchłanianie pozostałych składników odżywczych.